<- Menu
Košík
Kniha: Na konci cesty nás čeká poznání

Na konci cesty nás čeká poznání

Cena:288 Kč
Litujeme ale tato kniha je již vyprodaná.

Čím víc se duchovně probouzíme, tím většího poznání dosahujeme. Poznání nepřichází až na vrcholu. Dosahujeme ho každým okamžikem svého života.

Jazyk:
český
Autor:
Knihy-Holoubková
Nakladatelství:
Miroslava Holoubková
Žánr:
duchovní literatura
osobní rozvoj

Rok vydání:
2001
Vydání:
první
ISBN:
80-238-7109-9
EAN:
9788023871098

Vazba:
vazba V8 (šitá)
Počet stran:
422
Výška knihy:
20,5 cm
Šířka knihy:
14 cm

Čím víc se duchovně probouzíme, tím většího poznání dosahujeme. Poznání nepřichází až na vrcholu. Dosahujeme ho každým okamžikem svého života. Každým malým probuzením, které v nás nastane. K dokonalosti vede dlouhá cesta a nikdo z nás neví, kdy jí plně dosáhne.

Kniha je vyprodána a již neuvažuji o dotisku. Nyní vysvětlím proč tomu tak je, protože se na tuto knihu mnozí čtenáři opakovaně ptají.

Když jsem v roce 1997 začala psát svou první knihu „O svém životě si rozhodujeme sami“, nenapadlo mě, že u psaní zůstanu.

Poté jsem začala psát další knihy, a protože jsem chtěla mít témata, o nichž píši, uspořádaná, rozhodla jsem se zkombinovat knihu „O svém životě si rozhodujeme sami“ s knihou „Na konci cesty nás čeká poznání“, a tuto změnu jsem vydala později jako nové vydání knihy „O svém životě si rozhodujeme sami“. Proto je také současná kniha s názvem „O svém životě si rozhodujeme sami oproti původní verzi silnější, a informace jsou v nové verzi mnohem lépe uspořádané..