<- Menu
Košík
Kniha: Jak správně analyzovat

Jak správně analyzovat

Cena:400 Kč
Koupit toto zboží Ks

Kniha "Jak správně analyzovat" je výbornou pomůckou pro kohokoli, kdo se chce naučit nalézat správné odpovědi o sobě i o své životní situaci. Naučí vás také zásadám, jak analýzu správně provádět, protože většina lidí analyzovat neumí a kvůli tomu se nikdy k žádným závěrům na nichž by mohli stavět nedopracují. Proto s tím chci pomoci každému, kdo má zájem se analýzu naučit.

Analyzovat můžete svou povahu i své postoje, své vztahy, svůj zdravotní stav, přístupy k dětem, oblast peněz i povolání i mnohé jiné směry. A analyzovat můžete i postoje druhých lidí.   

Tato kniha bude také výborným pomocníkem pro psychology, psychoterapeuty, učitele i jiné osoby, které lidem pomáhají vyznat se v sobě i v životě.

Tato kniha navazuje na knihu "Poznejte dobře sami sebe", v níž vysvětluji, jak je třeba s vlastní povahou pracovat. Kniha "Jak správně analyzovat" učí zásady analýzy a analyzuje naše postoje ve všech oblastech života.

Pro další informace klikněte na odkaz "Popis více".

*****

Sergej Lazarev napsal: "Člověk, kterému je v následujících letech souzeno přežít, musí být svatým, podnikatelem i průměrným člověkem v jedné osobě". Tím spíše, že potenciál duchovní síly každého člověka se zvyšuje. Proto jsou důsledky každého negativního vlivu stále vážnější. "Je velmi důležité, aby člověk dnešní doby kontroloval své myšlenky, emoce a slova. Pravidelně se musí věnovat sebeanalýze, aby pochopil, co je potřeba ještě očistit". Správné pokání není založeno na nesmyslných výčitkách svědomí, sebetrýznění a lítostí nad minulostí, říká a píše Sergej Lazarev. Takovéto emoce jsou naopak škodlivé. "Kát se znamená ze všech sil se snažit změnit sebe a v budoucnu už nikdy své chyby neopakovat". Správné pokání však vyžaduje správné vnímání světa. "Abychom zjistili, kde jsme se zachovali nesprávně a kde jsme porušili zákony, musíme nejprve vesmírné zákony znát". Pokud se budeme těmito znalostmi řídit, vyléčíme svou duši i tělo.

Vidíte, že i tento ruský spisovatel, psycholog, badatel i léčitel zastává stejné názory, jaké šířím 30 let i já.

Podobné názory najdete v knize Životopis jogína, kterou jsem dostala v prosinci 2019 jako dárek od mého syna, kde je též psáno, že člověk by měl své jednání podrobovat neustále kritické sebeanalýze.

 

Jazyk:
český
Autor:
Knihy-Holoubková
Nakladatelství:
Miroslava Holoubková
Žánr:
knihy osobní rozvoj
sebepoznání
seberozvoj

Rok vydání:
2019
Vydání:
první
ISBN:
978-80-904026-7-6
EAN:
9788090402676

Vazba:
vazba V8 (šitá)
Počet stran:
247
Výška knihy:
20,5 cm
Šířka knihy:
14 cm