<- Menu
Košík
Kniha: Jak správně analyzovat

Jak správně analyzovat

Cena:400 Kč
Koupit toto zboží Ks

Kniha "Jak správně analyzovat" je výbornou pomůckou pro kohokoli, kdo se chce naučit nalézat správné odpovědi o sobě i o své životní situaci. Analyzovat můžete svou povahu i své postoje, své vztahy, svůj zdravotní stav, přístupy k dětem, oblast peněz, oblast povolání i mnohé jiné směry. Také život, abyste pochopili, na jakých zákonitostech funguje. A analyzovat můžete i postoje druhých lidí. Tato kniha vás také naučí, jak analýzu správně provádět, protože většina lidí analyzovat neumí, a kvůli tomu se nikdy k žádným závěrům na nichž by mohli stavět nedopracují. Mám to ověřené víc jak dvacetiletou každodenní prací s lidmi. Proto s tím chci pomoci každému, kdo má zájem se analýzu naučit.

Tato kniha je výborným pomocníkem i pro psychology, psychoterapeuty, učitele i jiné osoby, které lidem pomáhají vyznat se dobře v sobě i v životě. Také pro rodiče, kteří chtějí správně vést své děti (i v oblasti myšlení). A analýzu by měli ovládat dobře i lidé, kteří se věnují nebo chtějí věnovat regresní terapii.

Pro další informace klikněte na odkaz "Popis více". Vidíte ho níže.

*****

Budete-li umět kvalitně analyzovat, stanete se silnými osobnostmi, které si dokáží se životem poradit samy. Dotazování totiž vede k samostatnému uvažování, a to člověka nalaďuje na jeho vnitřní moudrost i sílu. 

Z praxe sami víte, že s námi občas i často okolní svět manipuluje a vnucuje nám své názory, které nemusí být vůbec pravdivé. Proto je tak důležité se analýze naučit, protože vás zbaví závislosti na názorech okolního světa, který vás může odklánět nesprávným směrem.

Tato kniha navazuje na knihu "Poznejte dobře sami sebe", v níž vysvětluji, jak je třeba pracovat s vlastní povahou. Kniha "Jak správně analyzovat" učí zásady analýzy a analyzuje naše postoje ve všech oblastech života.

 

 

Jazyk:
český
Autor:
Knihy-Holoubková
Nakladatelství:
Miroslava Holoubková
Žánr:
knihy osobní rozvoj
sebepoznání
seberozvoj

Rok vydání:
2019 (září)
Vydání:
první
ISBN:
978-80-904026-7-6
EAN:
9788090402676

Vazba:
vazba V8 (šitá)
Počet stran:
247
Výška knihy:
20,5 cm
Šířka knihy:
14 cm

Hodnocení mých knih i mého jednání vůči zákazníkům v obchodě Heureka naleznete na hlavní straně mého webu dole pod odkazem Reference.

Tam najdete i názory čtenářů, kteří mi psali do mého e-mailu.

Kniha je v prodeji od podzimu 2019. Proto v hodnoceních naleznete zatím málo názorů.