<- Menu

Poradna – osobní rozvoj, duchovní rozvoj

Chcete-li využít mé služby v podobě osobní konzultace, ráda vám pomohu. Než mi ale napíšete, promyslete si dobře, oč vám skutečně jde. V mé poradně vedu každého k poctivé práci na sobě, ale také k tomu, aby lidé začali životu i sobě dobře rozumět, protože bez hlubokého pochopení nemohou začít změny lepším směrem v žádné oblasti života. Pokud máte chuť na sobě poctivě pracovat, ráda vám na vaší cestě pomohu jak formou osobní konzultace, tak formou knih, které pro vás píšu. Ty vedou člověka cestou systematické práce na sobě mnohem hlouběji než konzultace, a navíc je možné se k nim neustále vracet.

Od 9. 3. probíhají všechny konzultace pouze přes skype, přes messenger na facebooku  nebo přes telefon.

Konzultace přes skype dělám běžně již mnoho let, takže se nic zásadně nemění, a i přes skype si budete moci celou konzultaci nahrávat.

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Do mé poradny je třeba objednat se předem.
Na skypu jsem jen po vzájemné domluvě.

 

Omlouvám se, ale konzultace poštou ani e-mailem neposkytuji z těchto důvodů.

Potřebuji mít jistotu, že lidé, s nimiž pracuji, všemu rozumějí a vědí, jak své záležitosti řešit, a toho lze docílit jen přímým kontaktem s danou osobou (osobním nebo telefonickým kontaktem). Stojíte-li o takovou konzultaci, budu Vám ráda k dispozici.

 

Každému, kdo mou poradnu navštíví, doporučuji, aby si celé sezení nahrával z těchto důvodů:

1. Budete mít důkaz o tom co jsem říkala, jak jsem to přesně říkala i v jaké souvislosti jsem to říkala.

2. Nahrávka se vám bude hodit také v tom, že si ji můžete doma kdykoli opakovaně pustit a připomenout si, jak máte co přesně dělat.

Navíc při konzultaci, která trvá dvě hodiny i déle si nezapamatujete vše přesně tak, jak jsem to říkala. Proto nahrávka tento problém řeší.
 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

Délka konzultací

U klientů, kteří navštíví mou poradnu poprvé, trvá konzultace vždy 2 hodiny. Nikdy ne kratší dobu. Za kratší dobu nelze nic pořádně vyřešit a do hloubky už vůbec ne, což mám za dvacet tři let praxe dobře ověřené. Navíc mým cílem je problémy skutečně řešit a ne volit jen nějaká polovičatá řešení.

Pokud jsem s vámi již pracovala, další konzultace mohou být již kratší, kdykoli budete potřebovat nějakou pomoc nebo radu. Zde je možné objednat si půl hodiny, hodinu atd. Kratší konzultace poskytuji jen lidem, s nimiž jsem již pracovala a jejich situaci dobře znám, takže mohu dle potřeby rychle reagovat.

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Ceny konzultací

Ceny jsou platné od 1. 1. 2021

650,-Kč – půl hodiny konzultace pro jednu osobu bez astrologických výpočtů.
1. 300,-Kč – 1 hodina konzultace pro jednu osobu bez astrologických výpočtů.
2. 600,-Kč – 2 hodiny konzultace pro jednu osobu bez astrologických výpočtů.
+
500,-Kč
 – zpracování horoskopu narození pro jednu osobu včetně tranzitů, které určují současné i budoucí dění. Tyto výpočty trvají pro jednu osobu více jak hodinu. Budete-li chtít ke konzultaci spočítat nějakou další osobu, pak cena za každou osobu je 500,-Kč.

 

Způsoby placení

Osobní konzultace se platí v hotovosti při setkání.

U telefonických konzultací nebo konzultací přes skype je třeba platbu zaplatit předem na účet.

Mé číslo učtu je: 163259500/0300.

Platbu odešlete tak, aby byla připsána na účtu týden před konzultací kvůli astrologickým výpočtům, které jsou časově náročné a nemohu je dělat na poslední chvíli. Výpočty začínám dělat, až když je platba připsána na účet. 

U plateb prosím pište od koho platba skutečně je a zda je platba za konzultaci nebo knihy. Děkuji.

Pište mi prosím jen do e-mailu: knihy-holoubkova@seznam.cz a nikam jinam. Lidé mi píší denně na různá místa (na facebook, na mobil přes instagram i na další místa) a já už vůbec nevím kde mám jejich zprávy dohledávat. Proto se nezlobte, že budu reagovat jen na zprávy zasílané do e-mailu. Děkuji.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Co potřebuji zaslat včas pro výpočet horoskopu

  • celé jméno osob, které počítám

  • co nejpřesnější hodinu narození u každého, koho počítám 

  • místo narození 


Pokud hodinu narození neznáte, zjistěte si ji u rodičů nebo v porodnici. Nebo na matrice, pokud ji v porodnici mít nebudou. Pokud ji ani tam nemají, můžete požádat matriku na Krajském úřadu vašeho kraje. Tam můžete požádat o nahlédnutí do listin narozených, kde by měl zápis být.