<- Menu

Poradna – osobní rozvoj, duchovní rozvoj, partnerské vztahy, astrologie, sebepoznání 

  • Chcete dát svůj život do pořádku ve všech oblastech života?
  • Chcete hlavně duchovně růst?
  • A jste odhodláni pro to také vlastním úsilím něco udělat?
  • Pokud ano, ráda vám pomohu.

Lidem pomáhám s jejich osobním i duchovním rozvojem formou poradenství i knih již 23 let.

Milí čtenáři. Po dvaceti třech letech práce s lidmi jsem dospěla k zásadnímu rozhodnutí v tom, jak budu nadále ve své práci pokračovat.

Od roku 2020 budu pracovat jen s lidmi, kteří chtějí skutečně duchovně růst a myslí tuto práci vážně.
Je to práce pouze na vlastních postojích, aby byly stále vyspělejší a lepší, protože jedině to posouvá člověka duchovně výš.
Neočekávejte ode mě již žádné astrologické výpočty, protože upínání na astrologii bylo u lidí tak obrovské, že to přebíjelo jakoukoli snahu na sobě pracovat tak, jak by na sobě člověk pracovat doopravdy měl. Pro sebe si ale budu vaše horoskopy dál zpracovávat.     

 

Volné termíny na konzultace

Omlouvám se, ale do konce března 2020 mám zcela plno a do odvolání pozastavuji i příjem nových klientů, protože zájem o konzultace převyšuje mé časové i jiné možnosti.

Chcete-li na sobě i na svém životě skutečně poctivě pracovat, nabízím vám ke studiu také mé knihy, které vás osobním i duchovním rozvojem systematicky povedou. Píšu velmi srozumitelně a přehledně, takže v tom budete mít při studiu usnadněnou práci. Jak mé knihy hodnotí čtenáři, to se dočtete na hlavní straně tohoto webu dole pod odkazem Reference. 


Pište mi prosím jen do e-mailu: knihy-holoubkova@seznam.cz a nikam jinam.
 Lidé mi píší denně na různá místa (na facebook, na mobil přes instagram i na další místa) a já už vůbec nevím kde mám jejich zprávy dohledávat. Proto se nezlobte, že budu reagovat jen na zprávy zasílané do e-mailu. Děkuji.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Konzultace poskytuji formou osobní návštěvy, přes mobil nebo skype.

Do mé poradny je třeba objednat se předem.
Na skypu jsem jen po vzájemné domluvě.

 

Omlouvám se, ale konzultace poštou ani e-mailem neposkytuji z těchto důvodů.

Potřebuji mít jistotu, že lidé, s nimiž pracuji, všemu rozumějí a vědí, jak své záležitosti řešit, a toho lze docílit jen přímým kontaktem s danou osobou (osobním nebo telefonickým kontaktem). Stojíte-li o takovou konzultaci, budu Vám ráda k dispozici.

 

Každému, kdo mou poradnu navštíví, doporučuji, aby si celé sezení nahrával z těchto důvodů:

1. Budete mít důkaz o tom co jsem říkala, jak jsem to přesně říkala i v jaké souvislosti jsem to říkala.

2. Nahrávka se vám bude hodit také v tom, že si ji můžete doma kdykoli opakovaně pustit a připomenout si, jak máte co přesně dělat.

Konzultace u mě trvá dvě hodiny i déle a praxí mám ověřeno, že si nezapamatujete vše přesně tak, jak jsem to říkala. A nahrávka tento problém řeší.
 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

Ceny konzultací

Ceny jsou platné od 1. 1. 2019


2.600,-Kč 
 2 hodiny konzultace pro jednu osobu včetně souhrnných doporučení.
V ceně není zpracování astrologie. Ke konzultaci zpracovávám astrologii vždy. Bez ní konzultace nedělám.

400,-Kč – zpracování astrologie pro jednu osobu. Výpočty připravuji pro jednu osobu jednu hodinu i déle.
Budete-li chtít ke konzultaci spočítat nějakou další osobu, pak cena za každou osobu je 400,-Kč.

  

U klientů, kteří navštíví mou poradnu poprvé, trvá konzultace vždy 2 hodiny. Nikdy ne kratší dobu. Za kratší dobu nelze nic pořádně vyřešit a do hloubky už vůbec ne, což mám za dvacet tři let praxe dobře ověřené. Navíc mým cílem je problémy skutečně řešit a ne volit jen nějaká polovičatá řešení.

Konzultace dělám dle vašeho zájmu i delší. Je třeba mi to ale při objednání nahlásit, protože klienty si objednávám po dvou hodinách a v den konzultace již nemohu sezení prodloužit.

Pokud jsem s vámi již pracovala, další konzultace mohou být již kratší, kdykoli budete potřebovat nějakou pomoc nebo radu.
Zde je možné objednat si půl hodiny, hodinu atd. Kratší konzultace poskytuji jen lidem, s nimiž jsem již pracovala a jejich situaci dobře znám, takže mohu dle potřeby rychle reagovat.

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Způsoby placení

Osobní konzultace se platí v hotovosti při setkání.

U telefonických konzultací nebo konzultací přes skype je třeba platbu zaplatit předem na účet.

Mé číslo učtu je: 163259500/0300.

Platbu odešlete tak, aby byla připsána na účtu týden před konzultací kvůli astrologickým výpočtům, které jsou časově náročné a nemohu je dělat na poslední chvíli. Výpočty začínám dělat, až když je platba připsána na účet. 

U plateb prosím pište od koho platba skutečně je a zda je to platba za konzultaci, knihy nebo kurz. Pokud to není uvedeno nebo posíláte platby pod jinými jmény, ve výpisech pak tápu a nevím která platba od koho je a za co. Děkuji.

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Co potřebuji zaslat včas pro výpočet horoskopu

  • celé jméno všech osob které počítám,
  • co nejpřesnější hodinu narození u každého, koho počítám. 
  • místo narození 


Pokud hodinu narození neznáte, zjistěte si ji u rodičů nebo v porodnici. Nebo na matrice, pokud ji v porodnici mít nebudou. Pokud ji ani tam nemají, můžete požádat matriku narozených na Krajském úřadu vašeho kraje. Tam můžete požádat o nahlédnutí do listin narozených, kde by měl zápis být.

 

Myslete i na své blízké

Konzultaci můžete věnovat jako dárek také svým blízkým, jímž jistě nepohrdnou, protože jim může hodně pomoci při řešení složitých situací, v orientaci v sobě i v nasměrování v životě.

Svým blízkým můžete koupit i mé knihy, s jejichž výběrem vám ráda kdykoli poradím. Mé knihy ale pomohou jen těm lidem, kteří je nečtou povrchně ani překotně a zásadami v nich zmíněnými se skutečně poctivě řídí.