<- Menu

Vzdělávání


Studium astrologie pro začátečníky

Toto studium probíhalo v uzavřené skupině na facebooku, kde se já osobně již neangažuji, do skupiny se ale můžete kdykoli přihlásit a studovat v ní témata, která tam naleznete.

Na stránce naleznete velké množství videí k výuce astrologie, rozbory mnoha horoskopů, kde srozumitelně vysvětluji, jak je třeba vše vykládat, různé články... Videa, která na stránce najdete, zahrnují jeden rok studia. Skupina je uzavřená a je třeba zažádat o přidání do této skupiny.


Skupina má název: Astrologie – studijní skupina Miroslava Holoubková.

Výuka je od roku 2019 již placená a stojí  1. 200,-Kč.

Cenu je třeba zaplatit předem na účet 163259500/0300.
Do poznámek napište u platby celé své jméno, abych věděla od koho platba přišla, a přidejte poznámku základní výuka astrologie, abych věděla za co platba je.
Po zaplacení budete do skupiny přidáni.

Informace z této stránky můžete čerpat po připsání platby na účet a vstupu do skupiny neomezeně.

Proklik na skupinu je zde: https://www.facebook.com/groups/867281490126799/

Budete-li mít o toto studium zájem, napište mi na e-mail: knihy-holoubkova@seznam.cz


Studium je dobré propojit se studiem astrologických knih. Pokud byste chtěli, nabízím vám ke studiu i mé astrologické knihy, které vás povedou studiem systematicky krok za krokem. Knihy naleznete v horní liště pod odkazem knihy.


Pokud se pro studium u mne rozhodujete, ale ještě váháte, můžete si poslechnout pár mých videí, která naleznete na hlavní straně webu dole pod odkazem Videa. Zde jsou jen drobné ukázky. Systematicky vedu výuku pouze ve skupině a v mých knihách.

 


Astrologie – studium tranzitů

Studium pro pokročilé v oblasti astrologie. Studium probíhá na facebooku v uzavřené skupině od září 2019.


Chcete-li vědět, s čím se budete v různých obdobích života setkávat, potřebujete rozumět právě tématu tranzity. Toto téma může studovat ale jen ten, kdo prošel základními kurzy astrologie a umí již trochu vyložit horoskop narození. U tranzitů vás budu učit tomu, jak různé tranzity spočítáte, co různé tranzity spouštějí, jak jednotlivé cykly uchopit, abyste řešili situace skutečně správně a životem jste bez problémů procházeli... Ve skupině budete s tranzity pracovat na vlastních horoskopech nebo na horoskopech vašich blízkých.

Výuka probíhá formou vzdělávacích videí, která na stránce nechávám, a pokud ve skupině jste, můžete si je pouštět kdykoli i zpětně. 

Setkání probíhají jednou za měsíc večer od 19. hodin na hodinu po dobu jednoho školního roku (září až červen).
Mohu zvolit i intervaly jednou za čtrnáct dnů, ale jen pokud budete výuku skutečně stíhat. Tato výuka by pak trvala půl roku.
 

Cena této výuky je 2. 000,-Kč a je třeba zaplatit ji předem na účet 163259500/0300.
Do poznámek napište u platby celé své jméno, abych věděla od koho platba přišla, a přidejte poznámku studium tranzitů, abych věděla za co platba je.
Po zaplacení budete do skupiny přidáni.

Skupina se na facebooku jmenuje Astrologie – studium tranzitů.
Proklik na skupinu je zde: https://www.facebook.com/groups/2333756126944882/


Pokud byste o tuto výuku stáli, napište mi do e-mailu knihy-holoubkova@seznam.cz.

Po přidání do skupiny naleznete na stránce všechny informace (včetně termínů výuky).
 

Studium je dobré propojit i se studiem astrologických knih. Pokud byste chtěli, nabízím Vám ke studiu mé astrologické knihy, které vás povedou studiem systematicky krok za krokem. Knihy naleznete v horní liště pod odkazem knihy.


Pokud se pro studium u mne rozhodujete, ale ještě váháte, můžete si poslechnout pár mých videí, která naleznete na hlavní straně webu dole pod odkazem Videa. Zde jsou jen drobné ukázky. Systematicky vedu výuku pouze ve skupině a v mých knihách.

 


Když duše touží růst – vzdělávací skupina na facebooku, kterou povedu rok zdarma


Když duše touží růst, hledá vždy poctivé cesty, jak vlastní rozvoj uchopit.

Zvu vás srdečně i do této skupiny. Vzdělávat vás budu od září 2019 rok zdarma a vítán je každý, kdo myslí práci na svém životě vážně. Skupina je uzavřená, proto je třeba poslat žádost o přidání do skupiny.
Proklik na skupinu je zde: https://www.facebook.com/groups/427747051408670/

Výuka začne od září 2019.

V případě jakýchkoli dotazů mi pište na e-mail: knihy-holoubkova@seznam.cz