<- Menu

Vzdělávání


Studium astrologie pro začátečníky

Chcete-li studovat astrologii formou samostudia, nabízím vám studium formou videí v uzavřené skupině na facebooku.

Na stránce naleznete velké množství videí k výuce astrologie, rozbory mnoha horoskopů, kde srozumitelně vysvětluji, jak je třeba vše vykládat, různé články... Videa, která na stránce najdete, zahrnují jeden rok studia, a ručím vám za to, že se formou těchto videí hodně naučíte. Skupina je uzavřená a je třeba zažádat o přidání do této skupiny.

Důležité upozornění: Výuka je vhodná jen pro lidi, kteří nelitují poslouchat videa s nahranou látkou, a učí se z nich. Kdo by vyžadoval i mou účast nebo nějakou aktivitu na dané stránce, tu tam již nenajde, protože výuka již skončila, a tím pádem se ve skupině již neangažuji. Všechna videa jsou pro členy skupiny ale stále k dispozici a stále i budou.

Skupina je zaměřena na vážný zájem o studium astrologie a bude vyhovovat každému, kdo takový přístup k astrologii i k životu má. Není určena k tomu, aby tam lidé chodili jen pro zábavu, nebo řešili nesmysly, které jim do života ani astrologicky nic nedají.

Výuku formou videí můžete propojit se studiem mých knih, které studiem provázejí systematicky krok za krokem. Knihy naleznete v horní liště pod odkazem knihy.

Nabídka od července 2020 do konce roku. Pokud si zakoupíte všechny tři mé astrologické knihy v jedné objednávce, poskytnu vám vstup do této skupiny za poloviční cenu 1. 000,-Kč, protože kombinace knih i videí je mnohem lepší volbou než jen samotné studium knih nebo jen samotné studium videí. 


Název skupiny: Astrologie – studijní skupina Miroslava Holoubková.

Cena: 2. 000,-Kč.

Cenu je třeba zaplatit předem na účet 163259500/0300.
Do poznámek napište u platby celé své jméno, abych věděla od koho platba přišla, a přidejte poznámku základní výuka astrologie, abych věděla za co platba je. Po zaplacení budete do skupiny přidáni.

Informace z této stránky můžete čerpat po přidání do skupiny neomezeně.

Proklik na skupinu je zde: https://www.facebook.com/groups/867281490126799/


Budete-li mít o toto studium zájem, napište mi na e-mail:
knihy-holoubkova@seznam.cz

Pokud se pro studium u mne rozhodujete, ale stále váháte, můžete si poslechnout pár mých videí, která naleznete na hlavní straně webu dole pod odkazem Videa. Zde jsou jen drobné ukázky. Mohu vám také na požádání poslat jména některých lidí, kteří ve skupině jsou, aby vám sami řekli, jak jsou s výukou spokojeni. Nebojte, nikoho nikdy neovlivňuji v tom, co má o mně říkat. Nepovažuji to za poctivý přístup, takže vám každý pravdivě řekne, jak mou výuku vnímá on sám.

 


Astrologie – studium tranzitů

Studium je určeno pro mírně pokročilé studenty v oblasti astrologie. Do skupiny je možné vstoupit kdykoli.


Chcete-li vědět, s čím se budete v různých obdobích života setkávat, potřebujete rozumět právě tématu tranzity. Toto téma může studovat ale jen ten, kdo umí již trochu vyložit horoskop narození. U tranzitů učím tomu, jak různé tranzity spočítáte, co různé tranzity spouštějí, jak jednotlivé cykly uchopit, abyste řešili situace skutečně správně a životem jste bez problémů procházeli.

Výuka probíhá formou vzdělávacích videí, která na stránce nechávám, a pokud ve skupině jste, můžete si je pouštět kdykoli i opakovaně.

Důležité upozornění: Výuka je vhodná jen pro lidi, kteří nelitují poslouchat videa s nahranou látkou, a učí se z nich. Kdo by vyžadoval i mou účast nebo nějakou aktivitu na dané stránce, tu tam již nenajde, protože výuka již skončila, a tím pádem se ve skupině již neangažuji. Všechna videa jsou pro členy skupiny ale stále k dispozici a stále i budou.

Cena této výuky je 2. 500,-Kč 
V ceně je zahrnuto 23 hodin čistého času kvalitních výukových videí. Takže jedna hodina vás vyjde na necelých 109 Kč.
V ceně nejsou zahrnuty přípravné práce, které zabraly mnoho času u každého setkání (výpočty horoskopů lidí ve skupině, nahrávání videí na youtube aj.)

Cenové zvýhodnění (platí od července 2020 do konce roku). Pokud byste měli zájem o vstup do obou mých astrologických skupin, poskytnu vám vše za cenu 3. 000,-Kč, takže ušetříte 1. 500,-Kč. Obě skupiny dohromady zahrnují dva roky studia. Sleva, kterou nabízím ve skupině pro začátečníky nelze kombinovat s touto slevou. Jsou to dvě různé nabídky. 

Cenu je třeba zaplatit předem na účet 163259500/0300.
Do poznámek napište u platby celé své jméno, abych věděla od koho platba přišla, a přidejte poznámku studium tranzitů, abych věděla za co platba je. Po zaplacení budete do skupiny přidáni.

Skupina se na facebooku jmenuje Astrologie – studium tranzitů.
Proklik na skupinu je zde: https://www.facebook.com/groups/2333756126944882/


Pokud byste o tuto výuku stáli, napište mi do e-mailu knihy-holoubkova@seznam.cz.

Po přidání do skupiny naleznete na stránce všechny informace.


Zveřejňuji jeden z mnoha komentářů ve skupině na mou výuku.
Já Vás můžu poslouchat klidně celý den. Vaše videa točím pořád dokola. Myslím si, že mám za sebou hodně astrologických kurzů, ale žádný nebyl proveden tak detailně a prakticky, jako Váš kurz. Děkuji moc.
  

Pokud byste chtěli, nabízím Vám ke studiu i mé astrologické knihy, které vás povedou studiem systematicky krok za krokem. Knihy naleznete v horní liště pod odkazem knihy.


Skupina je zaměřena na vážný zájem o studium astrologie a bude vyhovovat každému, kdo takový přístup k astrologii i k životu má. Není určena k tomu, aby tam lidé chodili jen pro zábavu, nebo řešili nesmysly, které jim do života nic nedají.

Pokud se pro studium u mne rozhodujete, ale stále váháte, můžete si poslechnout pár mých videí, která naleznete na hlavní straně webu dole pod odkazem Videa. Zde jsou jen drobné ukázky. Mohu vám také na požádání poslat jména některých lidí, kteří ve skupině jsou, aby vám sami řekli, jak jsou s výukou spokojeni. Nebojte, nikoho nikdy neovlivňuji v tom, co má o mně říkat. Nepovažuji to za poctivý přístup, takže vám každý pravdivě řekne, jak mou výuku vnímá on sám.